Sıkça Sorulan Sorular

S: Gayrımenkul alımında Yabancı vatandaşlara herhangi Bir kısıtlama varmıdır?
C: Askeri alanların dısında Kalan gayrimenkuller for Türkiye'de herhangi Bir sınırlama YOKTUR.
S: Türk vatandaşı Değilim. Tapusu Kendi adımıza mı Kayıtlı Olacak GAYRİMENKUL?
C: Evet, Bize VEYA Bir avukata Bir vekaletname verirseniz, işlemler SONUNDA Gayrimenkulun tapusunda Kendi Adınız olacaktır.
S: Emlakçının komisyonu ne kadardır?
C: Kanunen Yetkili emlakçıların alabileceği komisyon oranları sabitlenmiştir. Bu oran sözleşilen Öğren uzerinden alıcıdan satıcıdan% 3'er Olmak Üzere sözleşme fiyatının% 6'sıdır ettik.
S: Neden Bu Kadar parayi emlakçıya vereyim ki?
C: Search Antalya Gayrimenkul Gibi Bir emlakçının boyutu Büyük faydası dokunur. Portföydeki Opsiyon Sayısı, Birkac İNŞAAT FİRMASI arasindan değişik Buck Öğren Seçenekleri Gibi maddelerden TUTUN da Uzun Yılların vermis oldugu tecübe Ile müşterilerimize Verdiğimiz Destek Inanılmaz Avantajlar Sağlar Hizmetler, boyutunu ettik ettik. BAZEN pazarlıkta boyutu Bize verdiğiniz komisyonun kat kat fazlasını kazandırabiliriz olacak.
S: Gayrimenkulun fiyatını kim belirler?
C: Gayrimenkul yeni oldugu sürece fiyatını İNŞAAT FİRMASI belirler. Yeni Olmayan Bir gayrimenkulde imkb Öğren emlakçının komisyonu Haric Her Yerde SIM Express olmalıdır. Eger SIM Express gayrimenkul for sahibinden Ayri Bir Öğren, Emlakçıdan Ayri Bir Öğren ilgisiz kişilerden de Ayri Bir Öğren duyuyorsanız met kişilerden o GAYRİMENKULDEN Uzak durunuz ettik ettik.
S: Hangi Ülke'nin vatandaşları Türkiye'den gayrımenkul alabilir?
C: Onun tanımı i vatandaşı Türkiye'de gayrimenkul Sahibi olabilmektedir alabildiği Türkiye Cumhuriyeti devletinin bircok Devlet Ile anlaşmaları sonucu Türk'ün vatandaşlarının gayrimenkul. Ana ilke Mütekabiliyet yasasıdır. Yani; eger Bir Türk vatandaşı o üLkeDen gayrimenkul alabiliyorsa, o Ülke'nin vatandaşları da Türkiye'den gayrimenkul alabilmektedirler.
Kısaca Türk Pasaportuna Sahip KİŞİLER aşağıdaki Ülkelerde gayrimenkulu ozgurce alabilmektedirler. O Ülke'nin vatandaşları da Türkiye'de gayrimenkul Sahibi olabilmektedirler:
Almanya, Amerika gösteren Birleşik Devletleri, Andora, Arjantin, Avustralya, Avusturya, BAHAMALAR, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belçika, Belize, Benin, Bolivya, Bosna-Hersek, Botsvana, brezilya, Cape Verde, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, El Salvador , estonya, Fildişi Sahilleri, Filipinler, TİMAŞ, fransa, Gabon, Gana, Gine, Grenada, Guatemala, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Haiti, Hırvatistan, Hollanda, Honduras, ingiltere, İrlanda Birinci, İspanya, İsrail, İtalya, İsveç, İsviçre'deyiz Jamaika, Japonya Uzay, Kamerun, Kanada, Kolombiya, Kore (Güney), Kosta Rika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan'ın, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Moritanya, Mauritius, Meksika, Moldova, Monako , Mozambik, Nikaragua, Nijerya, norvec, Panama, Paraguay, Peru, POLONYA, PORTEKİZ, Rusya, San Marino, Senegal, Sırbistan-Karadağ, Singapur, Somali, sili, Tanzanya, Uruguay, Venezuela Yeni zelanda ettik.
S: Türkiye'de Aylık Geçim masrafı ne kadardır?
C: SEBZE MEYVE Skypee nize Halen Avrupa'nın Eklendi çok Altında. Nato'da elektikli ALETLER, benzin de Avrupa'dan pahali. 4 Kişilik Bir Aile for Aylık 1.500 TL Yeterli olmaktadir Oturan Orta'nın standarlarda Yaşayan, Kirada.
S: Yabancı Ülke'nin vatandaşları Türkiye'den Konut Kredisi kullanabilirler mi?
C: Denizbank yardımıyla Search Antalya Gayrimenkul Gibi contact person emlak şirketleri met t? Kredileri büyüklüğü sağlayabilir. Oğlunun en faizler sureler for? Bizimle bağlantıya te Yeniden İşleme Aşamaları ettik. Kredi Miktarı Alınacak Gayrimenkulun% 50'sini geçemez.
S: OTURMA iznim Olması gereklimidir?
C: Son Yapılan anlaşmalar nezdinde Bazi Ülkelerin vatandaşları settlement iznine Sahip olmalıdır. Bu Islem başvurudan itibaren 2-3 Gün Sürer Yaklasik Olarak 250 ve -. € ÜCRETİ VARDIR. Ücret üLkeDen ülkeye değişmektedir.
S: Yeni Bir projede Ne Kadar peşinat Ödeme yapmam Gerekiyor? Taksitlerle ödeyebilir mıyım?
C: Genellikle Bir projede Konut rezerv Etmek 3000 Organizasyon Yapısı - ON € Ödeme alınıyor.. Bunun akabinde 4 Hafta İçerisinde Toplam ödemenin% 30'luk Daire Kısmı yatırılıyor. Cogu İNŞAAT FİRMASI etaplar Halinde Bir Taksitli Ödeme Seçeneği sunuyor, Yani inşaatta belli Bir seviyeye gelindiğinde Rapor verilip ödemesi alınıyor. Yine de taksitleriniz Sızın seçeneklerinize GÖRE Uygun'un Halde sözleşmeye konulabiliyor.
S: Satın alma Süreci nasıL işliyor?
C: Rezervasyon ÜCRETİ yattıktan SONRA Search Antalya Gayrimenkul Sızın adınıza Gayrimenkulun kontrollerini Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünde diyo ettik. Bundan SONRA imkb Sıra sözleşmeye geliyor. Sözleşmenizde Teslim Tarihi, özle Kasaya, Ödeme Koşulları netleştiriliyor. İki tarafın imzalamasından SONRA imkb peşinat yatırılıyor. Alıcı'nın met adımdan SONRA Bir vekaletnameyle Ege Ordu Komutanlığının başvurusunu yaptiriyor.
S: Hangi belgelere Sahip olmam Gerekiyor?
C: Pasaportunuzun fotoğraflar da Yeterli vesikalik gayrimenkul alımı for Yeterlidir ettik.
S: Ege Ordu Komutanlı'ğı araştırmasından SONRA Ne Olur?
C: Ege Ordunun izni geldikten SONRA Search Antalya Gayrinmenkul TÜM evrakları Tekrar Kontrol ederek tarafları VEYA vekillerini Tapu Kadastro dairesine Davet Eder ettik. HEMEN emlak tax ödenir ettik YAPILIR BURADA Menkul devri.
S: Gayrimenkul alımında hangi Masraflar oluşuyor?
C: Masrafları "Gayrimenkul alımında olusan Masraflar" sayfasından öğrenebilirsiniz
S: Gayrimenkul Skypee nize hacimdeki Bu Kadar düşük?
C: Türkiye Ekonomisi DAHA ÇOK Genç Bir ekonomi. Enflasyon oranının% 50'li rakamlarda oldugu Yılların uzerinden fazla Zaman'a geçmedi henüz. Daha Yeni yeni tek haneli effect oranlarına düştük. Halkin Büyük çoğunluğu DAHA Kredi sisteminden yararlanmayı bilmiyor. Alışverişler Nakit Olarak yapıldığından Ekonomik Sisteme Dahil olmuyor. Bu da Skypee nize düşük seviyede tutuyor. Yeni dönemde düşük enflasyonla Beraber Artık Kredi faizleri de düşüyor. Kredi faizleri Düşünce Artan Kredi Talebi, ev talebine de yansıyor. Ortalıkta BİRDEN bire bir Eklendi çok human ev Satın Almaya kalkınca da Talep fazlalaşıyor, arsa Marital şirketleri fiyatlarını yükseltiyor inşaat ettik. Ayni döngü Avrupa ülkelerinde de yaşanmıştı. Türklerin tip Avrupa'ya işci Olarak ayak bastığında emlak fiyatlarını hatırlayın. Şimdiki fiyatlar o zamanların 20 Misli. Ayni İspanya'da yaşandı döngü. Türkiye'de de yaşanacak.
S: Aylık masraflarım, apartman aidat giderlerim Ne Kadar Olacak?
C: Bu Projeler ARASINDA farklılık gosterir. Search Antalya Gayrimenkul boyutu met konuda Satın alma aşamsında Bilgi verecektir.
S: Ne t? VERGİLER ödemem gerekecek?
C: Emlak tax, Çevre tax, Atik su tab VERGİLER ettik. Nato'da bunlar ÇOK düşük vergilerdir. Danışmanlarınız met konuda DAHA fazla bilgiyi verecektir.
S: Gayrımenkulumu sigortalayabilirmiyim?
C: Search Antalya Gayrimenkul aldığınızda boyutunu sigortalanması konuda Yardımcı Olur gayrimenkulunuzu.
S: Gayrimenkulumu kiraya verebilir mıyım?
C: Tabi ki. YAZ sezonu Nisan'dan Ekim Sonuna Kadar Sürer. Kış aylarında da DAHA düşük Aylık kiralarla ILIMAN Bir Kış Isteyen (10-20 derece) emekli kişilere kiralanabilir. Yaz aylarında oldukca Iyi Bir gelir Elde edersiniz. Kış aylarındaki gelir de masrafları karşılar.
S: Mobilya sorunumu nasıL brand?
C: bir cok İNŞAAT FİRMASI Ilave mobilya Paketleri Sunar. Bunların çoğu yerin epey dısında bircok mobilya mağazasının Antalya'da branch MEVCUT. Zevkinize GÖRE Iyi Bir dekorasyon for ev Başına 5,000 -. € Ile 10.000 -. € ARASINDA masraf Ile karşılaşacaksınız.
S: Portföyünüzden Bir kaç Yer beğendim. Bölgeyi de tanımak istiyorum. Yapmalıyım ne?
C: İnceleme Gezileri Işimizin Büyük Bir kısmını oluşturur. Bu Gezileri müşterilerimizin İstekleri doğrultusunda oluşturduğumuzdan dolayı ÖNCELİKLE Sızın beklentilerinizi öğrenmemiz Gerekiyor. Lütfen BIZI arayiniz.


İletişim Formu

 • İsim : *

  Soyadı :

 • Telefon : *

  E-posta : *

 • Diğer detaylar :

 • Kodu doğrula :
  Lütfen anti-spam kontrol sayısını giriniz*
  935 *